Çantamda Ne Var?

11:38 Retro Dram 0 Comments


Merhaba kızlaaaaar:)
İstanbulda hava buz gibi bu akşam, ve ben bitki çayımı aldım size blog yazmaya başladım.
Biraz da eğlenceli bir konu olsun istedim ve çantamda ne var diye biraz çanta karıştıralım dedim.
Biliyorsunuz 2 hafta önce bir işe başladım. Özel bir sektörde makine mühendisi olarak çalışıyorum. Bu iş hayatında da biraz daha ofis ortamına uygun çantalar kullanmak gerekiyordu. Malum ben öğrencilikten yeni çıkmış biri olarak fazlaca sırt çantam vardı :)
Bu çantamı DERİMOD'dan aldım. 329TL satış fiyatı. indirimden 170TL'ye aldım kızlar.
Yakından görüntüsü bu şekilde. Bir de içinden uzun sapı çıktı onunla da postacı model kullanılabiliyor. Aslında çok kullanışlı bir çanta. Küçük gibi görünsede içine dünyaları alıyor :)
Bir tane arka tarafta gizli cebi var, buraya dağılmasını istemediğim şeyleri ve cevşenimi koyuyorum. 
Arada telefonum çizilmesin diye bu gözü kullanıyorum. Açıkçası çabuk bulmak istediğim şeyleri bu göze koyuyorum :)
Ön tarafında da böyle 3 küçük gözü var. Büyük olan tarafa rujumu lip balmımı koyuyorum sadece. Kalem yeri var. Birde sondaki daha küçük olan bölüm. Burayada şirket telefonumu koyuyorum :)
Ön cephesinde de yalancı bir göz var ama gerçekten yalancı :D fermuar açılıyor ama cep falan yok :) :)
Çantayı anlattıktan sonra gelelim içinde neler var.

 • Mutlaka yanımda parfumum bulunuyor. Gün içinde bazen elime bile sıkıyorum. Kendime sıkıyorum. İşten sonra bir yerlere gideceksem mutlaka  yanımda olmalı diye düşünüyorum :)
 • Bu şekilde minik bir ajandam ve kalemim var. Aklıma gelen unutmak istemediğim her hangi bir şeyi hemen yazıyorum. Bu blog olabilir, iş olabilir. Herşey olabilir :)
 • Tek kullanımlık kendiliğinden diş macunu olan bir diş fırçası var çantamda. Malum dışardayım ve yemek yediğimde ihtiyacım olabilir.
 • Makyaj çantam var. ama bu apayrı bir konu başlı başına :) Bunu ayrı bir postta incelemek lazım. Bu şekilde atlıyorum bunu.
 • Mutalaka selpak bulunduruyorum.
 • Cevşenimi de hiç ayırmam yanımdan.  Beni koruduğuna inanıyorum. Çocukluk alışkanlığımdır.

 • 2tane cep telefonu var. Aslında Nokia olan işe girince şirket tarafından verildi. İçinde şirket hattı var ve benim değil. Şirket telefonum işte :) Diğeri de Samsung galaxyde benim telefonum :)

 • cüzdanım Greyder marka. Bu şekilde çok gözlü, mektup şeklinde tasarlanmış ve pudra rengi.
 • Anahtarlarım var :)
 • O gün hangi ruju sürdüysem o ruj mutlaka çantama atılır.

 • Birde kulaklığım var. Kulaklığımı da Mac'ten aldığım bir aparat ambalajına koyuyorum, kilitli bir poşet ve beyaz olan kulaklığımda kirlenmemiş oluyor :)

Benden bu kadaaaar :) Biraz uzun yazı oldu :)
Görüşmek üzereeeeeeeeeeeMerhaba kızlaaaaar:) İstanbulda hava buz gibi bu akşam, ve ben bitki çayımı aldım size blog yazmaya başladım. Biraz da eğlenceli bi...

0 yorum: