Flormar-Color Palette Eyeshadow No.07

13:07 Retro Dram 0 Comments

Merhaba kızlaaaar :) Bugün kü ürünümüz Flormar’dan Color Palette Eyeshadow 07 numara :)
Havaların soğumasıyla en çok ihtiyaç duyulan palet olacağını düşünüyorum. Büyük far paletlerini pahalı bulan ya da yer kapladığını düşünenler için ideal.
Bu palet içinde 5 renk var, ombre olarak tasarlanmış. Çok açık ten renginden koyu kahveye doğru ilerliyor.
Bütün renkler mat olarak konulmuş içerisine, simli sedefli değil kesinlikle. Mat sevenlerin makyaj çantasında olmalı.
Tozutup her yere bulaşmıyor. Renklerini göz kapağına çok iyi veriyor. Parmaklarımızla dokunduğumuzda yumuşacık kadife gibi bir yapısı var ve pigmentleri çok minniciiiiiik ve çok başarılı.
Kahverengi göz makyajı yapmak isteyenler için ideal.
Şimdi renkleri incelemeye geleliiiim :)
1 numaralı renk en açık tonu. Bu rengi ben göz kapağımın hepsine uygulamak için kullanıyorum. bazen alt kirpik diplerime, kaşımı belirginleştirmek için kaş altıma uyguluyorum. Renk eşitlemek için kullanılabilir ve tek olarak satılsa tek olarak bile alınabilir. Bu palette de en çok kullandığım 2 renkten ilki bu ;)
2 numaralı renk kahve gri karışımı bir renk. Buğulu gölgeli makyaj için sadece bunu kullanmak yeterli. ve geçişli ombre bir makyaj yapacağınız zaman bunu geçiş için kullanabilirsiniz.
3 numaralı renk orta tonda açık kahverengi diyebiliriz. Bu paletin kahverengine geçiş yaptığı ilk renk. Günlük makyajınızda istediğiniz bir renk olabilir.
4 numaralı renk bence sonbahar makyajı için muhteşem. Turuncu makyajınıza en çok uyum sağlayan rengin bu olduğunu düşünüyorum. 
5 numaralı renk ise benim bu palette en çok sevdiğim 2.renk ;) bu renkle kaşlarımı dolduruyordum Flormarın kaş kalemini almadan önce :) sonra göz diplerine uygulayıp çıkabilirsiniz. sadece kirpik diplerine eyeliner gibi uygulayabilirsiniz. Kısacası bu renk ile ne yapmak isterseniz yapabilirsiniz.
Renklerin duruşları yukardaki resimdeki gibidir. Gerçekten ben büyük far paleti almadan önce herşeyimdi bu palet. Günlük makyaj, akşam makyajı ne isterseniz kullanabilirsiniz 07numaralı paleti.
İçerisinden bu şekilde bir fırça çıkıyor, çift tarafıda süngerli. Çok yumuşak ben baya kullandım bunu :) hatta paleti çantaya attığınızda bu fırça sizin için yeterli.
Bu far paleti sitesinde ve subelerinde 18.75 TL’ye satılıyor.
Başka bir yazıda görüşmek üzere hoşçakalıııııııınnnn :)

Merhaba kızlaaaar :) Bugün kü ürünümüz Flormar’dan Color Palette Eyeshadow 07 numara :) Havaların soğumasıyla en çok ihtiyaç duyulan ...

0 yorum: