Nivea Duşta Vücut Kremi-Kakao Keyfi

09:57 Retro Dram 0 Comments

Merhaba kızlaaaaar :)
Bu aralar inanılmaz yoğunum bitkinim başım çatlıyor bazı akşamlar. Herşeyi bırakıp Bodruma yerleşip domates biber yetiştirim diyorum.Sonra bir güç beni tutuyor. "Kızııııım 4sene boşuna mı okudun"diyorum. Kiiiiii Makine Mühendisliği okuyanlar bilir, inanılmaz zor, sancılı bir bölüm. Okumak daaaa yetmiyor üstelik, iş sahası zorluyor insanı. Neyse sizin de başınızı ağrıtmadan (bu konuyu bir ara özel konusuruz :)) konumuza girim :)
                        
 Bugünün misafiri Nivea Duşta Vucut Kremi. Havaların soğumasıyla tahmin ediyorum ki hepimizin deri değiştirme dönemi gelmiş bulunuyor :) Bildiğin kabuk değiştiriyoruz :D :D
Ama işte Nivea buna bir dur demek için bu minnoş ve arkadaşlarını çıkarmış. Çeşitlerini görmek için ve sizin vucut tipinize göre olanına bakmak için tık tık :) Bende ki kakao keyfi normal/kuru ciltler olan için.
Benim dirseklerim, diz kapaklarım, bel bölgem özellikle çok kurur ve çoğu zaman duştan sonra kremlenmeye vakit bulamam. Ama bu işte bize mükemmel bir fırsat veriyor kızlar.
Duştan sonra ıslak vucudumuza uyguluyoruz ve durulanıp çıkıyoruz :) evet hepsi bu kadar size bunun için max 3dk veriyorum :) kesinlikle çok pratik ;) tabi ben bunla kalmıyorum ayrıca kremleniyorum da ama "amaaaaan ne uğraşam vaktim yok" diyenler için Retrodram "bir dene be güzelim " diyor :)
          Uygulama aşamalarını bize Nivea bu şekilde önermiş, bende zaten bu şekilde uyguluyorum. Başka türlü yapıpta memnun kalan varsa LÜTFEN yorum olarak aşağı bırakırsa çok sevinirim :) 
           Duştan sonra inanılmaz güzel bir koku bırakıyor üzerinizde. Yani esansının kalıcı olduğunu söyleyebilirim. Hatta bana bu kakao kokusu yazı hatırlatıyor, ayrı bir hoşuma gidiyor cildimin bu freshlikte kokması :)
Ayrıca içeriğini merak edenler için bunu ben buraya bırakıyorum siz bakarsınız bir ara.

Yapısının kremden farkı yok, hatta biraz yoğun gelebilir. Ben kremi vucuduma sürmüyorum adeta yiyorum. Çok fazla kullandığım bir gerçek. Kesinlikle indirim zamanında yedeklerim çok net!
Duştan sonra vucudunuzda yapış yapış bir his bırakmıyor, ama nemi de hissediyorsunuz. Cildinizin nem ihtiyacını karşılayacağını düşünüyorum. Hatta sizi rahatsız eden problemli bölgeye masaj yaparak daha çok uygularsanız isteğinize tam anlamıyla kavuşursunuz ;)

Benim cildimde işe yarayan bu krem umarım size de güzellikler kazandırır. vee iyiki okumuşuz dersiniz :)

Kullanan kullanmayan herkesin yorumlarını bekliyorum 
Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz (sağ taraftakilerden istediğinizi seçebilirsiniz)
☟ Bana ulaşmak için
❀ instagram: @retrodram
  mail: retrodramblog@gmail.com

 Sevgiyle kalın 


Merhaba kızlaaaaar :) Bu aralar inanılmaz yoğunum bitkinim başım çatlıyor bazı akşamlar. Herşeyi bırakıp Bodruma yerleşip domates biber yet...

0 yorum: