Garnier Aktif Saf & Temiz Tıkalı Gözenek Karşıtı Temizleyici Jel

06:31 Retro Dram 3 Comments


Havaların ısınmasıyla cildimizin ne kadar nefes almakta zorlandığının farkındayım. Bu problemleri yaşayan insanlardan biri de benim maalesefki. Gözeneklerim tıkalı kaldığı zaman anında kabarcıklar oluşuyor, sivilcelenme siyah noktalar oluyor. Benim cildim bana göre çok problemli gibi gelsede çoğu insana göre standart bir cilt tipine sahibim. Biliyorsunuz biz kızlar tek sivilcemiz çıksa yıkılırız :)
Bende her zaman cildimle savaş halinde olan birisiyim. Üzerinde benim kalbimi fethetmesi için sivilce karşıtı, yağlanma karşıtı yazması yeterli :) Buda o ürünlerden birisi :) 
Garnier'ın ürünlerini çok seviyorum açıkcası, hem her zaman alabileceğim uygun fiyatlara ürünleri oluyor hem de her cilt tipine göre ürün skalası var. O süreçte hangi problemle karşı karşıya kaldıysam bunun için çözümü Garnier da bulabiliyorum. Birde sürekli indirime giren bir marka olması beni sevindiriyor :)

Gelelim bu ürüne :) 
Tıkalı gözenek karşıtı jel temizleyici. Jel temizleyicileri peeling etkili olanlardan daha çok seviyorum, köpük köpük yapıp şapur şupur yıkadığım için sanırım :) Kokusu rahatlatıcı ve cildinizi dinlendiren bir etkiye sahip. 
Ciltteki yağlanmaya meyilli bölgelere masaj yaparak uygulayın ve durulayın kesinlikle azalma meydana geliyor. Cildinizde tazelenme hissediyorsunuz. 
Sivilcelerinizi ilaç gibi geçirdiğini söyleyemiyeceğim. Ama mevcut olan kızarıklıklarınızı azaltıyor . Yeni oluşan sivilcelerinizin kocaman olmasını yani şiddetini aza indiriyor. İçeriği sayesinde cildinizde hücre yenilenmesine olanak sağlıyor. Ciltte bir tazelenme yaşıyorsunuz :)
Ölü hücreleri yok ettiği söylenmiş ama içerisinde peeling olmadığı için ben pek ihtimal vermiyorum ama benim göremediğim partiküller sayesinde oluyorsa bu durum sizleri kandırmak istemem :) Kendimce yorumluyorum işte :) ahhahha
Ben kullandığım süre içerisinde yeni sivilcelenmeler yaratmadı bende, aksine bir sönümleme etkisi olduğunu farkettim. Yüzünüzü yıkadıktan sonra kokusu rahatlatıyor ve uykuya dalmanızı kolaylaştırıyor bence :) Bu da benim hissettiklerim :) Banyo esnasında ben boyun bölgemi de temizliyorum bununla, oralarda oluşan pek sivilcem olmaz ayda yılda bir belki ama temiz tutmaya çalışıyorum elimden geldiği kadar. Eğer sizde elinizde cilt yenilen temizleme jelleriniz varsa bunlarla boyun bölgenizi yıkayabilirsiniz :)

200 ml bir pompalı tüp içerisinde yer alıyor. Hatta ben pompadan çıkmadığı an kapağını çevirerek açtım ve içerisinde kalan son damlalarını bile kullandım. Şuan da pompalı şişesini atmayı düşünmüyorum. Güzelce temizledikten sonra içerisine handmade ürünlerimi doldurabilirim diye düşündüm :)

Sizinde sivilce, yağlanma, siyah nokta problemleriniz varsa denemenizi öneririm :)
Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺(sağ taraftakilerden istediğinizi seçebilirsiniz✓)

☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @retrodram
✉  mail: retrodramblog@gmail.com

❤ Sevgiyle kalın ❣


Havaların ısınmasıyla cildimizin ne kadar nefes almakta zorlandığının farkındayım. Bu problemleri yaşayan insanlardan biri de benim maa...

3 yorum:

  1. kuru ciltli olduğum için bana uygun bi ürün değil sanırım.Hem makyaj çıkarmada hemde yüz temizleme jeli olarak kullanabileceğim bi ürün var mıdır ki acaba ?

    YanıtlaSil
  2. Peki bu ürünü ne sıklıkla kullanmalıyız?

    YanıtlaSil
  3. Peki bu ürünü ne sıklıkla kullanmalıyız?

    YanıtlaSil