H&M-Pinks Kalpli Allık

09:15 Retro Dram 7 Comments


Merhaba Kızlaaar ! 
Şeker mi şeker bir ürünle beraberiiiiiiizzz Kalpler içinde bir yazı bizleri bekliyor. H&M ilk kozmetik malzemeleri çıkardığında hepimiz çıldırdık. Bu kadar şeker ve farklı ürünler beklemiyorduk açıkcası. Zaten ülkemizde de çok farklı tasarımlara sahip makyaj malzemeleri mevcut değil, olanlar aşırı pahalı sadece belli bir bütçeyle alınabilecek malzemeler. Ve H&M de bu kadar uygun fiyata bu minnoşları çıkartınca almayanı dövüyorlarmış gibi oldu :) Hepimiz edindik birer tane. 
Bende edindiğim H&M malzemelerine bloğumda yer vermeye çalışıyorum. Çünkü insanlar fiyatlarının çok uygun olmasından dolayı bir önyargıyla yaklaşıyorlar. Acaba alsam mı diye bakıyorlar. Ben ise duruma şöyle bakıyorum ne kadar berbat olabilir ki en azından makyaj masamda şirin bir şekilde durur diyorum :)

Pinks allığından bahsedelim biraz da !
Bu allık 3 renkten oluşmakta.


Yakından görebiliyorsunuzdur umarım tüm renklerini.
Yukarıdan başlarsak eğer Pink ilk rengi buna çok az yer vermişler. Bu yüzden allığın pembe pembe durmasını beklemeyin. Çok soft bir şekilde dokunuşlarını sağlıyor.
İkinci rengi soft peach , bu rengi çok seviyorum her zaman yaşantımda kıyafetlerde takılarda yer vermeye çalışıyorum. Hatta küçük bir allık fırça edinirsem sadece bu soft peach rengini ortadan ortadan bitirebilirim.
Üçüncü renk ise Coral... Sanki bu renk olmasa hiç farkedilmeyecekmiş allık gibi geliyor. Çünkü tek koyuluk bundan kaynaklı oluyor. Bunu da tek başına kullanabilirim diye düşünüyorum hatta bir bazla (zira renk vermiyorlar) far diye bile kullanırım bu rengi çok sevdim.


Sizler nasıl kullanıyorsunuz bilmem ama ben 3 rengi karıştırıp kullanıyorum. Bana bunların rengi Avonun top allıklarından oluşan inci allığı vardı onu hatırlattı. Adını çıkartamadım şuan ama instagramda da sık sık yer vermiştim o allığa belki biliyorsunuzdur. 
Yine yukarıda belirttiğim gibi daha küçük fırçalı bir allık fırçası edinirsem mutlaka daha başarılı olacağını düşünüyorum. 
Renk vermesini başarılı bulmuyorum. Pigmentasyonu çok zayıf. Bu paraya iyi performans dicek oluyorum ama sonra içimden bir ses "banane kardeşim madem çıkarttılar kozmetik ürünü güzelinden yapın şu işi" diyor :) İçimdeki ses de baya cümle kuruyor :) ahhaha
İçinde minik ışıltıları mevcut, hatta buna ışıltı değil de sedefler mevcut demeliyim. Bu yüzden sadece elmacık kemiklerimizin üstüne de uygulasak harika olur diye düşünüyorum.
Fiyat:9,95 TL
Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺(sağ taraftakilerden istediğinizi seçebilirsiniz✓)
☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @retrodram
✉  mail: retrodramblog@gmail.com

❤ Sevgiyle kalın ❣Merhaba Kızlaaar !  Şeker mi şeker bir ürünle beraberiiiiiiizzz Kalpler içinde bir yazı bizleri bekliyor. H&M ilk kozmetik malzem...

7 yorum:

 1. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Minnoşluğunu beğenip almıştım :)

   Sil
 2. Eger kullanmadigin temiz bir rimel fircasiyla ustunu hafifce kazirsan pigment yonunden performansi cok artiyor tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aaaaa Çok teşekkür ederim :) Çok bitmiş mascaram :) Deneyeceğim :*

   Sil
 3. Eger kullanmadigin temiz bir rimel fircasiyla ustunu hafifce kazirsan pigment yonunden performansi cok artiyor tavsiye ederim :)

  YanıtlaSil
 4. Bunun şekli süpermiş ♥
  blogunu takipteyim benimde bakım ve sağlık üzerine yazdığım bir blogum var bakarsam sevinirim :)
  http://ceydacengiz.blogspot.com.tr/
  Blogumdaki blog takip etkinliğine blogunu tanıtırsan daha çok kişiye ulaşabilirsin :)

  YanıtlaSil