Olimpik Anneler Watsons'ta

08:26 Retro Dram 0 Comments


Merhaba kızlaaaar 
Bugün sizlere Watsons sayesinde daha detaylı inceleme ve tanışma fırsatımın olduğu bir konudan bahsedeceğim.
Konumuz Olimpik Anneler
Öncelikle nedir nasıl olunur onlardan konuşalım,
Olimpik anneler bir sivil toplum hareketidir. P&G ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin birleşmesiyle meydana gelmiştir.Ülkemizde çocukların genelde uzak durduğu veya ailelerin çocuklarının derslerinin kötüye gitmesin diye uzak tuttuğunun farkına varıldı demekki böyle bir oluşum içine girdiler. Yapılan hataların düzeltilmesi gerekiyordu. Benimde yürekten desteklediğim bir sivil toplum hareketini çevrenizdeki insanlara öğretmeye anlatmaya çalışmanızda fayda görüyorum. Mesela ben o engellenen çocuklardım. Annemi bundan dolayı suçlamıyorum ama " Amaaaan derslerin kötüye gitmesin Amaaaan aklına başka şeylere yorma" zihniyetiyle beni bazı sporlardan uzak tuttular. Önce ders, sonra spor mantığı oluşmuş durumda toplumumuzun mantığında ama Olimpik Anneler hareketi şunu anlatmaya çalışıyor " Sağlıklı, özgüveni yüksek, sosyal ve disiplinli nesiller yetiştirmek için çocukları spora yönlendirmek, onları şimdiden geleceğe hazırlamak için atılan en güzel adımdır.
Olimpik anneler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz sizi şurdan  alalım :)
Eğer herşeyden haberdar olmak isterseniz gelişmeler, haberler ve daha detaylı bilgiler buraya tıklayabilirsiniz.

Nasıl Olimpik Anne Olurum diyenlerin  merakını gidermek için aşağıya videosunu koyuyorum güzel annelerim :) 
Çok kısa bir video ile isteğinize ulaşabilirsiniz :)


Ayrıca P&G'nin youtube üzerinde bir kanalı var burayıda takip ederek bilgilenebilirsiniz, Onun için de TIK TIK yapabilirsiniiiiiiz :)


P&G ürünleri nelerdir nasıl destek olurum diyenleri duyar gibiyim. Evet kızlaaaar, yukarıda resmini görmüş olduğunuz ürünler zaten sık sık kullandığımız ürünler ve sürekli elimizin altında olan markalar. Bilinçsizce tüketim yapmak yerine 1 PAKET= 1 DESTEK diyerek alışveriş yapmamızın nesi kötü :)

Geleliiiiiim Watsons'da neler oluyoooor :)

Olimpik anneler hediyesi kocaman bir kutuyla çaldı kapımı :)
İçerisinde yer alanlar yukarıdaki fotoğrafdaki gibi ve bizleri bilinçlendirmek için böylesine güzel paket hazırladıkları için hazır konusunu yazarken teşekkür ederim :) 
İçerisinde Fairy tabletler, Febreze (ki bunun incelemesini yazmıştım bloga bakabilirsiniz), Head&Shoulders tester ürünleri, Duracell, Olimpik anneler havlusu, Olimpik anneler ignesi ve bilekliği , magneti vardı. Çok ince düşünülmüş ve bizleri de bu hareketin bir parçası haline getirmek için emek harcanmış bir proje :) 

Sosyal medya hesaplarınız üzerinden #OlimpikAnneyim etiketini aratarak takip edebilir veya bu etiketi kullanarak sizde bu oluşumun bir ucundan tutabilirsiniz :) 


Bana bu paketi yollayıp, Bilinçlenmemi sağlayan Watsons Türkiye Ailesine bir kez daha teşekkür ederim.
Sevgilerimleeee :)
Merhaba kızlaaaar  Bugün sizlere Watsons sayesinde daha detaylı inceleme ve tanışma fırsatımın olduğu bir konudan bahsedeceğim. Kon...

0 yorum: