Superdrug Çilek ve Ahududu Duş Jeli

05:12 Retro Dram 2 Comments


Kızlaaaar Mutlu musmutluuuuu harika bir Cuma Günü Diliyoruuuuummm :)
Bugüüüün, bugünün neşesine uyacak bir yazı yazacağız beraber :)
❤Superdrug Çilek ve Ahududu Duş Jeli❤

Öncelikle Superdrug'dan bahsetmek istiyorum. Veganlar için üretim yapan bir marka. Ürünlerinin üstünde Hayvanlar Üzerinde Test Yapılmamıştır gibi ibareler mevcut. ülkemizde çoğu populer markalar hayvanlar üzerinde test yaparken bu pek duyulmayan markayı da bilin istedim.
Superdrug ürünlerine Watsons'lar sayesinde sahip olabilirsiniz. Duş jelinin diğer çeşitleri ise 
  • Shea yağı ve Bambu
  • Çilek ve Ahududu
  • Nane ve Çay Ağacı
  • Vişne ve Badem
  • Lime ve Zencefilli
Bendeki Çilek ve Ahududulu olanı :)
Tam bir kız kokusu, yani demek istiyorum ki eşinizle erkek kardeşinizle babanızla ortak kullanacaksanız bu koku yerinde diğerlerine yönelin ;)
İçeriğinde sabun içermiyor, bu da bende "sabun cilt kuruttuğu için bu duş jelinde kuruma problemi yaşamam" algısını oluşturuyor.
Gerçekten de bir cilt kuruması ile karşılaşmadım.
Fotoğrafta güzel çıksın diye şişeyi salladım jel heryerine yayılsın diye :) Yoksa yarısına kadar çok kısa sürede geldim :)

Yapısı alışık olduğum gibi değil, bana pudingi hatırlattı nedense :) Köpürttüğümüz zaman ise pembe baloncuklar oluyor, neşeli banyo ürünleri arayanlar için ilk sıralarda olması gereken bir ürün bence :) Diğer çeşitlerini de denemek istiyorum kesinlikle. Hem yanılmıyorsam fiyatlarıda çoook uygundu :)
Yoğun bir kırmızı meyve kokusuna sahip, banyo esnasında tüm banyo miiiis gibi kokuyor. Kokusunun kalıcı olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu fotoğraftan sonra ellerimi yıkadım, kahvemi yudumlarken burnuma kırmızı meyve kokusu geliyor. 
Genelde şeker kokusu sevenlere hitap edebilecek bir koku, çiçek seviyorsanız sizlere ağır gelebilir ama dediğim gibi yelpazesi çok geniş bu yüzden size uygun bir seçenek mutlaka bulursunuz :)
Banyodan sonra cildimi tazelenmiş ve yenilenmiş hissediyorum. 
Cildimde bir gerilme ve kuruluk yaratmadı.
Kapağında kafes sistemine benzeyen bir kilit sistemi yapılmış bu da patlayıp dökülmesini engelliyor. Benden + puanları topladı özellikle kapağı sayesinde. 


İçeriklerini merak edenlerde yukarıdaki fotoğrafa bakabilirler :)
Umarım seversiniiiiiz :)
Beğendiyseniz bloğumu takip edip beni mutlu edebilirsiniz ☺(sağ taraftakilerden istediğinizi seçebilirsiniz✓)


☟ Bana ulaşmak için☟
❀ instagram: @retrodram
✉  mail: retrodramblog@gmail.com

❤ Sevgiyle kalın ❣

Kızlaaaar Mutlu musmutluuuuu harika bir Cuma Günü Diliyoruuuuummm :) Bugüüüün, bugünün neşesine uyacak bir yazı yazacağız beraber :) ...

2 yorum: