Rimmel London-Sun Shimmer Bronzer

13:55 Retro Dram 0 Comments


İyi akşamlar kızlaaaar :) yoksa iyi geceler mi demeliydim bilemiyorum :)
Gecenin bu saatinde blog yazmak ne kadar mantıklıysa sizi de o mantık çerçevesinde bir yazı bekliyor şuan :) hatta bu yazıyı bu saatte okuyanlarda da aynı kafada olduğumu düşünüyorum :) hahahha :)
Soğuuuuk bir bardak sütümüüü içtim serinlediiiim :) yazmaya başladııım :)
Bu arada hepinizin Ramazan ayı mubarek olsun güzellikler. Allahım kalbinizdeki güzel şeyleri karşınıza çıkarsın :) Şu sıralar benim çok sık dilimde olan bir duam var. Umarım benim kalbimdeki bu güzel dileklerimde gerçek olur. Ramazan ayının huzuruna ve getirdiği iyi şeylere sığının ve dua edin. Bana da edin :) 
Gelelim bugün incelediğim ürüne :)
Haziranın gelmesiyle beraber herkeste bir bronzlaşma telaşının olduğunun farkındayım. Benim gibi sarı bir cilde sahipseniz bronzlaşmayı bırakın üstüne kırmızı olup, ardından deri döküp, en sonra daha beyaz bir ciltte yazı sürdürüyorsunuz :) hahaha :) Bende bu durumdayken, en azından bronzer kullanım diyip bir tane edindim :) Aklımda başka bronzerlar varken karşıma bu çıkınca düşünmeden aldım. 
Gelelim Rimmel London markasının bronzerına :) 
3 renkten oluşuyor. Bir aydınlatıcı, allık ve bronzer şeklinde.


Renkleri eğer küçük bir uygulama fırçasına sahipseniz tek tek uygulayabilirsiniz, ama benim uygulamak için kullandığım allık fırçamın başı büyük geldiği için karıştırıp uygulamayı tercih edenlerdenim. 
Aydınlatıcı olarak düşünülen rengi şampanya renginin bir tık koyusu diyebilirim. Ben bunu aydınlatıcı olarak kullansam benim tenime koyu kaçar diye düşünüyorum ama bunu eğer koyu bir cilt tonuna sahipseniz rahatlıkla 3 rengini de amacına uygun kullanabilirsiniz. 

Kesinlikle tozutma yapmıyor, tozutma yapmayı bırakın hatta ben bunu bildiğiniz 3 defa da falan rengini elde edebiliyorum. Renk vermesi konusunda başarılı olmasada doğal uygulamalarda yardımcı olur ;) Yani sizde varla yok arasında hatta no makeup makeup sevenlerdenseniz almanızı tavsiye ederim. İçerisinde bulundurduğu simler çok büyük olmamakla beraber sadece dışarıda belli olacak derecede, ışığa yönünüzü döndüğünüzde parlıyordur o minik ışıltılar diye tahmin ediyorum. Zira ben ayna karşısında o ışıltılara denk geldiğimi hatırlamıyorum :) 

Eğer nude tonlarda far seviyorsanız, kesinlikle öncesinde far bazı uygulayarak bronzer olan en koyu rengini ve allık rengini kullanabilirsiniz. Böylelikle işlevselliğini arttırabiliriz :)
Çok hafif ve kolay kullanılabilir ambalaj yapmışlar. 
Plastikten oluşan kabı pek kaliteli değil yalnız. Yere düştüğü an kendini dağıtır diye düşünüyorum :)

Cildimdeki duruşuna gelirseeeek :) ıslak saçlarımla :)


Tenimde yukarıdaki fotoğraftaki gibi oluyor. Bu rengi yansıtmak için çok uğraştım amaaaan hiç olmamış demeyin :) Dediğim gibi rengi doğal duruyor, sanki hafif gölge düşmüş gibi. Ama bu rengi verebilmek için bizi tek sefer uygulamasında bırakmıyor. O kadar hırpalamama rağmen de yüzeyinde bir azalma göremedim. Sanırım sert bir dokuya sahip, daha doğrusu tok demek daha doğru olacak :)


Bana göre kötü yanlarından birisi bu ambalajının tam ortasına çekilen bant! Tek kelimeyle hiç sevmiyorum bu amlajlama şeklini. Bu nedir kardeşim ya. 
Kilit kısmına açılmasın diye bir tane bant çekin çok istiyorsanız tamam :)
Sonra bu bandı çıkardığımda elime yapış yapış değiyor. Zaman geçtikçe yapışkanlık iyice cıvık bir şey oluyor. Sevmedim sevemedim. Ayrıca görüntüsünü de bozuyor bu görüntü. 
Tabi bu paragrafta bahsettiğim durum ürünle alakalı değil, kim koruma bandını çekiyorsa ona sözlerim :)


Bendeki rengi 002 rengi :)
Almak isteyenler Watsons mağazalarından ulaşabilirleeer :)

Tatlı rüyalaaar :)


İyi akşamlar kızlaaaar :) yoksa iyi geceler mi demeliydim bilemiyorum :) Gecenin bu saatinde blog yazmak ne kadar mantıklıysa sizi de...

0 yorum: