Flormar-Blackstar Red

11:57 Retro Dram 0 Comments


Kızlar kızlar la la la la la laaaa :) 
Merhaba bebişler :) Bugün hayatımda kullandığım en güzel bordo ojemden bahsedeceğim ., Flormar'ın Blackstar Red rengi ! Kesinlikle mükemmel bir bordo ve ben kurudukça yenisini alıyorum, hatta sonlarına doğru ters bir şekilde koyup, kullanıma hazır halde bekletiyorum. 
Bordo oje sevmeyen kadın yoktur diye düşünüyorum . Gerçi ben sevmezdim :D hahaha 
Ta kiiii erkek arkadaşım sana çok yakışır bordo oje diyene kadar :) Ben o sıralar hep neon absurt renkler kullanıyordum. Bundan yaklaşık 4 sene önce falan. Sonra bordo oje alıp kullanmaya başladım , eee sevdiğimiz için herşeyi yapacak hatunlarız :) Konu oje seçimi oluncada asla kırmam :) 

Velhasıl bordo ojeyi çok seviyorum :) Bunun için de bir çok markanın bordosunu denemiş durumdayım. Ama hem mat olarak hem sadece kullanarak hemdeeee üzerine cila sürüp daha çok parlatarak kullanılabilecek çok fonksiyonlu bir bordodan bahsediyoruz. 

Spor giyindiğiniz zamanlarda veya şık bir yere giderken her zaman sizleri kararsızlıktan kurtaracak bir renk :) 

Değişiklik isteyenler bunun üzerine oje matlaştırıcı da uygularlarsa daha marjinal bir duruş kazanmış olabilirleeeer .
Ojenin kurumasına gelirsek , kuruması orta seviyede ama eskidikçe ojenin dokusu kuruma süresi değişiyor. 
Fotoğraftaki rengi 2 kat uygulamada çok rahat kazanıyorum. Tırnaklarıma koruyucu uygulamadığım halde 3 gün rahat gidiyor ve soyulma yapmıyor. Bazı ojeler ilk sürmede hemen bir banyo da uçlarından soyulmaya başlıyor ama bu onlardan değil kesinlikle :) 
Flormarın ojelerini çok sevdiğim için ya da bana asla kötü gelmiyor hiçbir ojesi :)


Rengin numarası 352 , kesinlikle her kadında olması gereken bir oje. Düşünsenize dökmüşsünüz tüm ojelerinizi ve ne kullanacağım diye bakıyorsunuz. Sonra amaaan diyip Blackstar red'de karar kılıyorsunuz. İşte bu renk tam olarak o zamanların ojesi :) 
Tamam tamam bugün çok konuşasım vardı, hıncımı blogdan çıkardım :) Fena mı olduk sohbet ettik :):):)
(Burda blogger şizofreni atakları yaşıyor, tek başına konuşup sohbet ettiğini sanması..! ) hahahha
Haydiiii öpüldünüz melekleeer :)
instagramda görüşelim. İyi geceleeer ! :)


Kızlar kızlar la la la la la laaaa :)  Merhaba bebişler :) Bugün hayatımda kullandığım en güzel bordo ojemden bahsedeceğim ., Flormar...

0 yorum: