L'Oreal Paris-Caresse Aphrodite Scarlet

14:42 Retro Dram 0 CommentsMerhabalar :) 
Makyaj aynamın önünde sürekli kullanıma hazır bir şekilde duran Loreal Paris'in bir rujundan bahsedeceğim bugün sizlere :) Caresse serisini çok seviyorum aslında gerçekten benim gibi yok gibi ruj kullanmayı sevenler için inanılmaz bir tercih. Özellikle daha belirgin renklerinden alırsanız dudaklarınızda rengini bırakıyor ama ben burdayım da demiyor. 
Birçok rengi varken ben sizlere Aphrodite Scarlet rengini anlatacağım.

Öncelikle kırmızısından bahsedelim,

Yumuşak bir kırmızıya sahipken bizlere lip balmları hatırlatıyor. Bir kaç kat sürdükten sonra çarpıcı bir doğallık sağlıyor. Kırmızı rengini genelde biz kızlar soğuk havalarla eşleştirmişiz :) Ama yazında kullanabileceğiniz bir kırmızı Aphrodite Scarlet. 
Her cilt rengi kullanabilir diyemeyeceğim.Esmerlerde çok iyi duracağını düşünmüyorum çünkü pembemsi bir kırmızıya sahip ve ben sürdüğüm zaman bile tam olarak rengini almakta zorlanıyorum. 
İçinde ışıltıları bulunuyor ve büyük simler gelmesin aklınıza yeterli ıslak bir görünüm için bizleri parlatıyor :) 
Gününüze ve yüzünüze renk katmak için günün her saatinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bir renk. 

Kremsi bir yapıya sahip ve yumuşak bir dokusu var. Bana kullandığım lipbalmları hatırlattı. 
Bazı arkadaşlarım rujlara tepki olarak doğmuş ve lip balm kullanmaktan keyif alıyorlar. Bunun hakkında da çok soru alıyorum. İşte bu ruj sizlere güzel bir öneri ;)
Dudak çizgime dolmuyor gün içinde ve yemek yedikten sonra bile güzel bir pembelik bırakıyor. 
Rujumu tazeleyecek vaktim olmasa bile dudakta bıraktığı pembe kalıntılar gerçekten hem doğal duruyor hem de idare ediyor. 

Dudağıma sürdüğüm zaman varlığını hissetmiyorum. Dudaklarda ağırlık yapmıyor kesinlikle. Sadece güzel bir renk istiyorsak 2-3 kat sürmeniz gerekiyor ve ruja alışık olmayanlar için bu rahatsız edici olabilir. 
Bunun içinde benim her zaman yaptığım taktik olan peçete öpüp diğer katı uygularsanız daha yok gibi hissedebilirsiniz. 
Nemlendirici özelliğinin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu yüzden kışında koruyucu olarak kullanabilirsiniz ;)
Ambalajı gayet kaliteli. Rujların çantamın içinde kapağından ayrılıp dağılmasından nefret ediyorum. 
İçine çantamın içindeki tozlar doluyor ve ruju sürmek bile gelmiyor içimden . Bu yüzden benim için çok önemli rujun kapağının kaliteli olması. Kiiii ben çantasında sürekli ruj atan, haftasonuna çantasında 7-8 tane kalmış rujla giren biriyim. 
Kapağının kilidini gerçekten seviyorum. 


Dudağımdaki duruşu yukarıdaki fotoğraftaki gibi. Instagrama koyduğum fotoğrafta efekt olsada buraya koyduğum fotoğraf tamamen kendi rengi ;) 

Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur.
Sevgilerimle :)!


Merhabalar :)  Makyaj aynamın önünde sürekli kullanıma hazır bir şekilde duran Loreal Paris'in bir rujundan bahsedeceğim bugün...

0 yorum: