Palmolive Body Butter Nane Keyfi

12:59 Retro Dram 0 Comments


İyi akşamlar kızlar :)
Bu akşam sizlerle Palmolive'in yeni kokularından olan nane keyfini konusacağız :)

Yazın duş jellerinden en çok istediğimiz bizi serinletmesi, terden arındırması, kokusunun çok yoğun olmaması :)
Bu arayış içindeyken Palmolive tam olarak böyle bir ürün çıkarmış bizlere. Nane'nin serinleten, fresh bir etkisi olduğunu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Sıcak havalarda bunaltmayan miiiss kokulardan biri ilan ediyorum Nane Keyfini :)

Veee ön sözden sonra başlayalım bakalım nasıl bir duş jeliymiş :)

Öncelikle görüntüsünden bahsedelim. Klasik Palmolive ambalajına sahip, açık yeşil bir tasarım uygulanmış. İçerisinde yeşil yeşil nane parçaları var. Naneli yoğurt gibi bir görüntüsü var :)
Çok yoğun bir yapıya sahip. Klasik alıştığımız duş jellerinden farklı olacak kadar yoğun. Akışkanlığı çok az olan bir duş jeli. Bu yüzden bol bol dökmek yerine azıcık bile alsak yeterli gelir :) Gördüğünüz gibi duş jelini elime nasıl döktüysem krem kıvamında o şekilde kalmış dağılma falan yapmadan :) Bu kadar yoğun bir duş jeline alışık olmasam da az kullanıp çok köpürmesi beni sevindirdi :) Demekki bereketli olacak diye düşünüyorum :)

Vucudumuzu temizlediğimizde tende bir gerginlik hissi bırakmıyor, cildiğimizin gerildiğini hissetmiyoruz. Böyle duştan sonra gırc gırc bir ten istiyorsanız size göre değil, ama benim gibi o his size kuruluğu anımsatıyorsa gelin şöyle yamacıma :) Tam bize göre :)

Kokusununda uzun süre tenimizde kaldığını söyleyebilirim. 
Buram buram nane kokmasa da hafif bir menthollü koku teninizde kalıyor. Zaten havalarda sıcak, abartı bir şekilde gelen koku bizleri rahatsız edebilirdi. Tam dozunda yapılmış esansı ;) 
Hatta bana çocukken yediğim yeşilli naneli akide şekerleri vardı. Sanki onlara benziyor kokusu :)


Yazın benim en çok ihtiyacım olan şey hızlı ve pratik hazırlanmamı sağlayacak ürünler. Ve bu duş jeli de beni o konuda rahatlatan ürünler arasında girdi. Çabuk köpürüyor, terden çabuk arındırıyor ve yıkandıktan sonra kendimde bir rahatlama hissediyorum. Kokusu insanın taze hissetmesini sağlıyor. Böyle bu koku uykuya dalma kokusu değil de sanki duşunu al, balkona çık kitabını oku kokusu :) 
Anlatmak için biraz zorlansam da siz beni anladınız diye düşünüyorum :) hahahah

Duş jelinin içerisinde sabun bulunmuyor. 
Bildiğiniz gibi sabunun ciltte inanılmaz bir kuruluk yaratma etkisi var. 
Benim cildim hemen geriliyor ve kaşınmaya başlıyor. En çok ben sevindim diyebilirim bu duruma :)

Sabun kullandıktan sonra alışkanlıktan sürekli nemlendirici kullanırım. ve benden size bir tavsiye kızlar eğer içerisinde sabun bulunduran bir duş jeli kullanıyorsanız duştan sonra mutlaka güzelce nemlendiricinizi kullanın :) İçeriğini merak ederseniz yukarıdaki fotoğrafta mevcut.
Bana bunu yollayan Watsons Türkiye ailesine teşekkür eder, 
İyi akşamlar dilerim.
Sevgilerimle...

İyi akşamlar kızlar :) Bu akşam sizlerle Palmolive'in yeni kokularından olan nane keyfini konusacağız :) Yazın duş jellerinde...

0 yorum: