Revlon Black Cherry

09:25 Retro Dram 1 Comments


İyi haftasonlarıııııı :)
Bugün kü misafirim Revlon markasından muhteşem bir renge sahip olan ruj " Black Cherry " !
Black Cherry rengi super lustrous serisinden ve Revlon markasını kullananlar arasında çok populer olan bir renk. Sürdüğünüz zaman mat olmasa da ışıl ışıl bir duruşu olmuyor dudakta. Her tür makyajınıza uyum sağlayabilecek bir renk olduğunu düşünüyorum. 
İsterseniz özel bir gece de isterseniz bohem takılacağınız bir günde kullanabilirsiniz. 
Özellikle 2015 yılında bu tarz siyaha dönük bordolar çok moda oldu. Geçen yıl nude kendini gösterirken, tv ekranlarında, sosyal hayatımda bordo rujla daha çok karşılaşır oldum. 
Bu yüzden hazır böyle başarılı bir ruju da keşfetmişken sizlerle paylaşmak istedim.
Sürümü çok kolay, dudakta akıyor adeta. Çizgilerinize dolmuyor ve zorluk çıkarmıyor. Kremsi yapısından dolayı dudağınıza sürerken size kolaylık sağlıyor. Ama bu kadar kaygan olunca yapısı sürerken dikkatli de olmanız gerekiyor. Çünkü çok kolay çizginin dışına taşırabilir ve dönülmeeez akşaaamıııın ufkuuuna yol alabilirsiniz :) 
Öyle taşırdım bir peçeteyle temizlim diyemeyeceğiniz bir ruj, makyaj temizleme çubuğunuza makyaj temizleme ürününüzü alın ve dikkatlice temizleyin , yoksa düzeltim derken peçeteyle daha çok dağıtabilirsiniz :) 

Ayrıca bu makyaj temizleme çubuğu ile koyu renk rujlarınızın çerçevesini de oluşturabilirsiniz kaçırdığınız yerleri temizlemenize yardımcı olur. 
Eğer fırça kullanabiliyorsanız black cherry için fırça kullanmanızı tavsiye ederim zira ben fırça kullanamadığım için taşırmim diye bayaaaa zorlanıyorum :)


Revlon'un super lustrous serisinde inanılmaz çok renk skalası var ve kesinlikle kendinize uygun bir renk bulabilirsiniz diye düşünüyorum.
Ben bu rengi değerlendirirken sizde beğendiğiniz başka renklere göre uyarlayabilirsiniz :)

Kremsi yapısından dolayı dudaklarda kuruluk yaratmıyor, ve dudağımın çizgilerine dolmuyor, kabuklanmalar yaratmıyor. Dudaklarımda çatlamalar kuruluklar yaşayan biri olduğum için mat ruj konusunda çok zorlanıyorum. Hem mat olmasın hemde ışıltı barındırmasın diyerek ruj arıyorum. Ve bu biraz zorluyor açıkçası :) 
İşte bu yüzden Revlon'un bu rujlarını çok sevdim diyebilirim.
Direk rengini veren bir ruj. İlk sürüşte koyu kırmızı bordo gibi dursada, ikinci sürüşte gerçek rengini alıyor. Ardından da peçete öpüp, eğer 3. katı uygularsanız misss gibi oluyor :) ve artık 3. kattan sonra siyaha dönük bir bordo olmaya başlıyor :) 
Pigmentasyonu çok yüksek ama kıvamından dolayı çabuk bitecek gibi duruyor . 
Black Cherry bence esmer, sarışın, kumral farketmeden her cilt rengine uyum sağlayacak bir renge sahip. Bunu alırken bende olmaz ya demeden önce denemenizde fayda var :)

Dudağımdaki duruşu için yukarıdaki fotoğrafa bakabilirsiniiiiz :)
Kalıcılığına gelecek olursam. Rujumu sürüp dışarı çıktığımda bir şey yiyip içmezsem 6 saate yakın dayanır. Hatta birşeyler yeseniz bile 2 saat dayandığını biliyorum. 
Ama saatler ilerledikçe ve yemeklerde yendikçe üzerindeki parlaklık kalkıyor ve sadece bordo rengi dudaklarınızda kalıyor. Aslında bazen bu dudağımda kalmış sönük bordoyu bile seviyorum. Öyle doğal, sıradan ve uğraşmadan yapılmış makyaj havasında oluyor ki kendimi bazen cool hissetmemi sağlıyor :) hahahha :) 

Eğer böyle güzel bir bordo arayışı içerisindeyseniz tam olarak doğru bloggerın yanındasınız :)

Benden bu kadar , Hoşçakalıııın :)İyi haftasonlarıııııı :) Bugün kü misafirim Revlon markasından muhteşem bir renge sahip olan ruj " Black Cherry " ! Black...

1 yorum:

  1. Güzel bir yazı olmuş bende bloguma beklerim canım :)

    YanıtlaSil