Rimmel Wonder'full Wake Me Up Mascara

11:56 Retro Dram 2 Comments


Rimmel markasının Argan yağlı mascarasından sonra sıra Salatalık özlü Wake me up mascarasına gelmişti. Ambalajı ben burdayım diyerek beni al beni al diye çırpınan bir ürün. Mascara ile alakanız olmasa bile, aklınızda yoksa bile hatta mascara sevmiyor olsanız bile bu tatlı yeşile karşı koyamazsınız :)
Kapağını açtığımız an muhteşem bir salatalık kokusu bizi karşılıyor. Uyandırma etkisi ve enerji vermesi bence kesinlikle kokusundan dolayıdır :) Sabah daha gözümü açamazken bu sevimli mascara kokusuyla beni kendime getiriyor. 
İçerisinde vitaminler bulunduruyor ve salatalığın kirpik diplerini rahatlattığını düşünüyorum. 

Wonder'full mascaraların bence özelliği önce akışkan bir yapıya sahip olması ve sonra kullandıkçaaaa kendini bulması. Bu mascarada benim için öyle oldu. İlk açıp sürdüğümde kirpiklerimi tek tek ayırsada hacim vermemişti. Ama bir haftanın sonunda yapısı biraz daha toklaştığı için istenilen yapıya geldi :)

Kirpiklerim konusunda çok hassas olduğum için fırçası benim için baya önemli :) Fırçası standart fırçalara göre büyük. DNA sarmalı gibi bir tasarımı var. 


Ortalara doğru incelen fırçası, aklıma DNA sarmalını getirdi. DNA'nın dönmesini bilirsiniz ki bu yapısı kirpiklerimde kolaylıkla dönmesini sağlıyor. 
Göz kapaklarınıza bulaşmasını istemiyorsanız mascarayı sürerken aşağı doğru bakın ve kirpik uçlarınızdan başlayarak uygulayın. 
İlk aşamada çok güzel tek tek ayırıyor , taramasını başarılı buluyorum. İkinci katta değil de benim için 3. kat mükemmel oluyor. 
Verdiği siyahlık yeterli bence kızlar, siyah görünümlü grilerden değil :):)
Gün içerisinde göz altlarımda birikme yapmıyor.


Kaşlarımı toparlamadığım için kusura bakmayın kızlar . 
Kirpiklerimde ki duruşu bu şekilde, burda sadece tek kat uyguladım. 
Diğer katlarını sürünce mükemmel olacağını düşünüyorum . 
Bu mascarayı bana hediye eden Watsons Türkiye'ye teşekkür ederiiiim.
Sevgilerimle :)

Rimmel markasının Argan yağlı mascarasından sonra sıra Salatalık özlü Wake me up mascarasına gelmişti. Ambalajı ben burdayım diyerek be...

2 yorum:

  1. Bloguma beklerim cnm sevgiler :)

    YanıtlaSil
  2. Prettyy!!

    x nora
    www.uploading-my-mind.blogspot.fi

    YanıtlaSil