Beauty Formulas Salatalık Özlü Yüz Temizleme Mendili

12:41 Retro Dram 1 Comments


Bugün sizlere Beauty Formulas markasının salatalıklı yüz temizleme mendilinden bahsedeceğim :)

Akşamları yatmadan önce makyajımızı temizlemek bizlere bazı günler eziyete dönüşebiliyor, bizde bu durumlarda ne yapıyoruuuuuz makyaj temizleme mendillerine başvuruyoruz. 
Genelde temizlik için mendilleri tercih etmezken son dokunuşları bu mendillerle yapmayı seviyorum. eger seyahat edeceksem mutlaka yanıma mendilleri alıyorum, kiiiii makyaj temizleme sütleri veya suları sıkıntı verici olabiliyor. 

Bu mendilin salatalıklı olmasından dolayı yenileyici ve rahatlatıcı bir etki yarattığını söyleyebiliriz. Temizlik olarak çok yoğun makyajları iki hamlede temizlese de makyaj yapmadığım günlerde bile bunaldığımda çantamdan çıkartıp şöyleee cildimi temizleyip rahatlamama yardım ediyor. 
Kokusu fresh fresh gelirken burnumuza,  insanda uyanma hissi yaratıyor. 


Bu mendili bazen gün içinde burun kenarımda fondoten birikme yapıyor veya kabarma yapıyor nasıl anlatsam sanki kurumuşta orda yapay bir tabaka oluşmuş gibi oluyor. Bu mendille kuruyan bölgelere pıt pıt yapıyorum. Asla yapay durmadan durumu toparlıyoruz ;)
Yapısı ıslak olup şıp şıp damlayan mendillerden değil, kuru bir yapısı var diyebiliriz. 
Göz makyajınızı temizlerken çok bastırmadan kullanıp, ikinci bir mendil alıp iyice son temizliğinizi yapmanızı tavsiye ederim. 
Cilt makyajınızı tek hamlede temizliyor. 
Dudaklarınızda istediğiniz renk ruj olsun farketmeksizin silin sildirin makyajınızı ;) 
Mendilin boyutu büyük olduğundan dolayı rahat rahat temizleyebilirsiniz. 


Eğer kokulara hassas bir yapınız varsa kesinlikle önerebileceğim bir mendil. 
Sizleri asla rahatsız edeceğini sanmıyorum. Sabahları cildinizi temizlediğinizde üzerinizde bir uyanma hissi yaratıyor. 
Bu ürünü Watsons Mağazalarında bulabilirsiniz ;) 
Ayrıca ürünü aldığınız zaman kullanırken yapışkanlı bandına dikkat ederek kullanın, iyice kapandığına emin olun, mendillerinizi kurutursanız boşuna almış olabilirsiniz :) 

Diyeceklerim bu kadar :) Başka bir yazıda görüşmek üzere Hoşçakalıııın :)
Sevgilerimlee :)Bugün sizlere Beauty Formulas markasının salatalıklı yüz temizleme mendilinden bahsedeceğim :) Akşamları yatmadan önce makyajımızı ...

1 yorum: