ProNail- Keratinli Manikür Mucizesi

11:56 Retro Dram 1 Comments


Merhaba kızlaaar.
Sizlere bugün edindiğim bir deneyimden bahsetmek istiyorum. 
Bugün ProNail'in Astoria şubesindeydim. Keratinli manikür uygulaması yaptırdım. Bu hem çok steril hemde çok pratik geldi açıkçası bana. 
Kişiye özel tek kullanımlık bir kitten oluşuyor. Bunun pedikür seti de mevcut.
Özellikle çalışan kadınlar için birebir olduğunu düşünüyorum. 

İçerisinden törpünüz çıkıyor, bununla öncelikle tırnaklarınızı törpülüyorsunuz, ojenizi temizleyip tabiki :) istediğiniz şekli verdikten sonra keratinli eldiveninizi geçiriyorsunuz ellerinize. Bu eldivenin içerisinde keratin, e vit. bulunuyor. Elleriniz besleniyor :) Keratin sayesinde tırnaklarınız güçleniyor, tırnaklarınızın kırılması azalıyor, sağlıklı uzamasını sağlıyor :) Aynı zamanda hasarlı tırnaklarınızı onarıyor. 

Eldivenli ellerinizi 7 dk havluya sarıp bekletiyorsunuz, ben Pro Nail şubesinde yaptırdığım için manikürümü bu yuzden minik saunalara soktuk ellerimi ve  6 dk beklettik. Sıcacık olan saunada ellerim iyice keratini emdi ve daha etkili olduğunu düşünüyorum. Sizde sıcak havluya veya sıcak su torbalarınıza tutunarak bekletebilirsiniz ellerinizi. Sonra eldivenimi manikürümü yapan Büşra Hanım eldiveni tersinden kendi ellerine geçirdi ve eldivendeki kremle ellerime masaj yaptı. 
Ardından içinden çıkan portakal çubuğu ile tırnak etlerimi itti. Sizde bu çubuk yardımıyla tırnak etlerinizi kesmeden itebilirsiniz. Kanama ve kendinizi yaralama ihtimaliniz kalmıyor. 


Manikür işlemini bitirdikten sonra oje seçimine geldi sıra. Bende tasarım yaptığım için kağıtlara bulaşmasın diye nude bir renk seçtim kendime. Morgan Taylor ojelerinden şeker yanığı rengini tercih ettim. 
Oje tırnağımı sarartmasın diye öncelikle bir baz uygulandı, ardından 2 kat oje ve kalıcığı için Morgan Taylor'ın top coat oje uygulandı. Bunun sayesinde 1 haftaya kadar ojeniz kalıcılık sağlıyor. 

Ben yumuşacık ellerimden ve tatlı ekipten çok memnun ayrıldım. 
Bu paketlerin pedikür için olanı da var :)

Pedikür için olanı da yukarıdaaaa :)
Artık evde de kendi bakımımızı yapmak çok kolay hanımlar :)
ProNail deneyimleri sizde yaşamak istiyorsanıııızzz burdaaan ProNail ulaşabilirsiniz :) Aynı zamanda fiyat listesi ve diğer uygulamaları ve şubeleri de mevcut sitelerinde. 


Aynı zamanda dikkatimi kirpik kiti dikkatimi çekti. Buda içerisinde minik kirpik kılcıkları barındıran ve kirpik sorunları yaşayanlar için birebir olabilecek bir ürün. 

Son olarak Morgan Taylor ojelerinden bahsetmek istiyorum. 
Bu ojeler içerisinde zehir barındırmıyor, yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi inanılmaz bir renk çeşitliliği var,şık ambalajlara sahip ve pütür pütür durmuyor tırnağınızda. 
Umarım sizde bu mucizeyi yaşar ve memnun kalırsınız. 

Görüşmek üzereeee :)
Merhaba kızlaaar. Sizlere bugün edindiğim bir deneyimden bahsetmek istiyorum.  Bugün ProNail'in Astoria şubesindeydim. Keratinl...

1 yorum:

  1. tırnak diplerindeki etleri kesmeden düzgün duracagına ınanmıyorum ellerin ama herkes cok memnun bu urunden benımde deneyecegım bır urun oldu artık :)
    Teşekkürler :)

    YanıtlaSil