Talk About Beauty'nin Makyaj Çantası ve Buluşmamız

11:35 Retro Dram 0 Comments


Merhaba herkese,
bugun daha önce hiç yazmadığım bir tarz da yazı ile karşınızdayım. Bu bir bloggerla olan ilk ortak yazım olacak :) Ve benim en en en çok sevdiğim blogger arkadaşımlarımdan olan Begüüüümle beraberiiiiz :)
Çok ilginç oldu aslında bu buluşma, biz ilk önce bir blogger toplantısında tanıştık (doğal olarak) ondan sonra enerjimiz inanılmaz güzel tuttu (ki şuan ona sisterim diyebiliyorum). Ben tam ona Whatsapptan yazdığım esnada o da bana yazacakmış , işte burda kalp kalbe karşıdır denilen tabir ortaya çıkıyor :) Ben ona birşeyler yapalım dicekken o da bana buluşalım dicekmiş ya da tam tersiydi :) Bizde hem buluştuk hem de birşeyler yaptık. 
Begümcüm çok tatlı, kibar, donanımlı bir kız. İşinde gücünde derler ya öyle diyebiliriz, ahlaklı ve tertemiz bir kalbi var. Benim için en önemlisi bu, biri ona yalan söylediğinde hemen buna üzülecek kadar temiz bir kalbe sahip, üstelik o insanı çok tanımasa bile. Bu zaman da (yaşlı teyzelere bağlanıyorum hazırlanın :)) böyle arkadaş bulmak kolay değil :)!!! Çok sanslıyım diyebilirim. Hemde saçma esprilerime gülüyor daha ne olsun :) hahahha 

Gelelim Begüm'cüğümün makyaj çantasında neler varmıııış

Loreal infallible fondoten, merak ettiğim fondotenlerden birisi, porselen gibi duruyor ve kesinlikle bir bozulma olmadı, saatlerce beraber olmamıza rağmen ;)
Lumi magique makyaj bazı, ben bunu bölgesel uygulasam da Begüm'ün teni çok beyaz olduğu için fondotenlerinin rengini açmak için kullanıyor ve çok mantıklı değil mi sizce de? Ben bana koyu gelen fondotenlerim için kesinlikle uygulayacam bu şekilde .

Flormar'ın nude rujlarından birisi, günlük kullanıma uygun ve ağırlık yapmıyor, dudaklardaki renk eşitsizliklerini giderip yok gibi de var gibide duruyor.
Pro- Conceal kesinlikle uzun geçecek günlerde bir kurtarıcı, ki uzun süre dışarıdaysanız çok kalıcı. Begüm de Pelinin hesabından almıştı sanırım. bana da ordan gelmişti. Yoğun ve çok stabil bir kapatıcı !
H&M'in bronzerına bayıldım resmen, hatta her H&Mde bu tonu arayacam. bizim gibi beyaz tenliler için harika bir ürün, allık olarak kullanıyor minnoşumuz, tatlı sütlü bir kahvesi var, yumuşacık pigmentlere sahip. Ben alacam sizde alın derim. loreal false lash superstar mascarayı çok görüyorum herkes de bende almalıyım sanırım :) 

Bu harika ürünlerden oluşan makyaj aşağı daaaa,

Begüm'ün instagram hesabını takip etsenizeeee : @talkaboutbeauty

Benim makyaj çantam ,

veee geri kalan sohbet için Begüm'ün bloğuna buyruuun ! http://talkaboutbeautyy.blogspot.com.tr/  
sizleri bu linkten alalım.

Görüşmek üzere kızlar.
Sevgilerimle.
RetrodramMerhaba herkese, bugun daha önce hiç yazmadığım bir tarz da yazı ile karşınızdayım. Bu bir bloggerla olan ilk ortak yazım olacak :) V...

0 yorum: