Naturals by Watsons Prestige Rose Vücut Losyonu

11:35 Retro Dram 0 Comments


Merhaba,
Naturals by Watsons Prestige Rose Vücut Losyonu bugünün konuğu !
Güzel kokan herşeye zaafım vardır, bu losyonda onlardan oldu. 
Temiz içerikli ve kocaman bir ambalaja sahip olması seçmek için yeterli bir sebep değil mi?
Bence yeterli bir sebep. 
Krem içerisinde silikon, renklendirici içerikler, paraben bulundurmuyor. 
Farklı güllerin esanslarından oluştuğu için güzel bir kokuya sahip, çok net gül kokusunu alıyorsunuz. Ama yoğun bir koku değil asla bu, bazı yoğun krem kokuları sizleri rahatsız eder. Baş ağrısı yapar, hatta arınmak için sizi bir yola sokar. Ama bu onlardan değil. 
Soft bir kokuya sahip ve temiz hissetmenizi sağlıyor sizin. Ben duştan sonra krem sürdüğüm zaman vucuduma bu kremin yapış yapış olmasını sevmem açıkçası, sanki tekrar yıkanmam gerekiyormuş gibi hissediyorum. Bu cildimi hala temiz hissetmemi sağlıyor, ayrıca sabah uyandığımda da koku hala tenimde kalıyor.

Ambalajının pompalı olması elimize rahatlıkla alıp uygulamamızı sağlıyor. Kremi ambalajından çıkarmak için acı çekmiyoruz. Çok yoğun bir yapıya sahip değil bu yüzden vucudumuzdan akıyor krem. Mesela bazı duştan sonra uyguladığım kremlerde (ismi lazım değil) beni yoruyor resmen. En son sadece çok kuruyan bölgelere krem uygulayıp bırakıyorum. Bunda öyle birşey mümkün değil, rahat rahat keyifle krem sürebilirsiniz. 

Hafif bir krem olduğu için cildi çok kuru olmayan herkes kullanabilir diye düşünüyorum. Ama cildiniz aşırı kuru insanlardansanız en azından hava ile temas eden bölgelerinize ek olarak daha yoğun bir krem uygulamanızı tavsiye ediyorum.
Bu kreme ve Naturals by Watsons serisine isminden de anlaşıldığı gibi Watsons mağazalarından alabilirsiniz.

Umarım sizler için faydalı bir yazı olmuştur. 
Sevgilerimle.
Retrodram


Merhaba, Naturals by Watsons Prestige Rose Vücut Losyonu bugünün konuğu ! Güzel kokan herşeye zaafım vardır, bu losyonda onlardan o...

0 yorum: